V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje průběžná tabulka.
- rozdíl zápasových bodů ze všech utkání
- rozdíl setů ze všech utkání
Po skončení základní části soutěže rozhoduje konečná tabulka.
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných utkání
- vyšší počet zápasových bodů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání
- ve stejném pořadí ze všech utkání
- los
Tabulka jarní části soutěže
                             Utkání         Zápasové        
  družstvo       Celkem + -  body +   body -    Body celkem
1. FK Přelouč   1 1 0 7 0 2
2. NK Jaroslav   1 1 0 7 0 2
3. NK Libišany "B"   1 1 0 5 2 2
4. SK Nemošice   1 1 0 4 3 2
5. TJ Sokol Staré Jesenčany 1 1 0 4 3 2
6. SK Borek   1 0 1 3 4 0
7. SK Ostřešany "B"   1 0 1 3 4 0
8. NK Strašov   1 0 1 2 5 0
9. NK Klondajk Klenovka 1 0 1 0 7 0
10. SK Dražkovice   1 0 1 0 7 0
11. SK Šamani Benešovice "B" 0 0 0 0 0 0
  Okres III. třída         19.04.2018
1 SK Šamani Benešovice "B" volno :
1 SK Nemošice SK Ostřešany "B" 4 : 3
1 NK Jaroslav NK Klondajk Klenovka 7 : 0
1 FK Přelouč SK Dražkovice 7 : 0
1 TJ Sokol Staré Jesenčany SK Borek 4 : 3
1 NK Libišany "B"   NK Strašov   5 : 2  
2 volno NK Libišany "B" :
2 NK Strašov TJ Sokol Staré Jesenčany :
2 SK Borek FK Přelouč :
2 SK Dražkovice NK Jaroslav :
2 NK Klondajk Klenovka SK Nemošice :
2 SK Ostřešany "B"   SK Šamani Benešovice "B"   :    
3 SK Ostřešany "B" volno :
3 SK Šamani Benešovice "B" NK Klondajk Klenovka :
3 SK Nemošice SK Dražkovice :
3 NK Jaroslav SK Borek :
3 FK Přelouč NK Strašov :
3 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Libišany "B"     :    
4 volno TJ Sokol Staré Jesenčany :
4 NK Libišany "B" FK Přelouč :
4 NK Strašov NK Jaroslav :
4 SK Borek SK Nemošice :
4 SK Dražkovice SK Šamani Benešovice "B" :
4 NK Klondajk Klenovka SK Ostřešany "B"     :    
5 NK Klondajk Klenovka volno :
5 SK Ostřešany "B" SK Dražkovice :
5 SK Šamani Benešovice "B" SK Borek :
5 SK Nemošice NK Strašov :
5 NK Jaroslav NK Libišany "B" :
5 FK Přelouč   TJ Sokol Staré Jesenčany   :    
6 volno FK Přelouč :
6 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Jaroslav :
6 NK Libišany "B" SK Nemošice :
6 NK Strašov SK Šamani Benešovice "B" :
6 SK Borek SK Ostřešany "B" :
6 SK Dražkovice   NK Klondajk Klenovka   :    
7 SK Dražkovice volno :
7 NK Klondajk Klenovka SK Borek :
7 SK Ostřešany "B" NK Strašov :
7 SK Šamani Benešovice "B" NK Libišany "B" :
7 SK Nemošice TJ Sokol Staré Jesenčany :
7 NK Jaroslav   FK Přelouč     :    
8 volno NK Jaroslav :
8 FK Přelouč SK Nemošice :
8 TJ Sokol Staré Jesenčany SK Šamani Benešovice "B" :
8 NK Libišany "B" SK Ostřešany "B" :
8 NK Strašov NK Klondajk Klenovka :
8 SK Borek     SK Dražkovice     :    
9 SK Borek volno :
9 SK Dražkovice NK Strašov :
9 NK Klondajk Klenovka NK Libišany "B" :
9 SK Ostřešany "B" TJ Sokol Staré Jesenčany :
9 SK Šamani Benešovice "B" FK Přelouč :
9 SK Nemošice   NK Jaroslav     :    
10 volno SK Nemošice :
10 NK Jaroslav SK Šamani Benešovice "B" :
10 FK Přelouč SK Ostřešany "B" :
10 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Klondajk Klenovka :
10 NK Libišany "B" SK Dražkovice :
10 NK Strašov   SK Borek       :    
11 NK Strašov volno :
11 SK Borek NK Libišany "B" :
11 SK Dražkovice TJ Sokol Staré Jesenčany :
11 NK Klondajk Klenovka FK Přelouč :
11 SK Ostřešany "B" NK Jaroslav :
11 SK Šamani Benešovice "B" SK Nemošice :