Po skončení nadstavbové části dělené soutěže o pořadí družstev rozhoduje konečná tabulka.

V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:

- vzájemné utkání v nadstavbové části soutěže

- vyšší počet zápasových bodů ze vzájemných utkání nadstavbové části v případě, že se jedná o 3 a více družstev

- rozdíl setů ze vzájemných utkání

- rozdíl míčů ze vzájemných utkání

- ve stejném pořadí ze všech utkání

- los

 

 

Konečná tabulka jarní části soutěže

22.6.2017 8:00

 

 

 

Utkání

Zápasové

 

 

družstvo

celkem

+

-

body +

body -

Body celkem

1

Čeperka

9

9

0

45

18

18

2

Benešovice "B"

9

8

1

40

23

16

3

Nemošice "B"

9

6

3

43

20

12

4

Jesenčany

9

5

4

34

29

10

5

NK Jaroslav

9

5

4

34

29

10

6

FK Přelouč

9

5

4

37

26

10

7

NK Libišany

9

3

6

29

34

6

8

Borek "B"

9

2

7

20

43

4

9

NK Strašov

9

2

7

20

43

4

10

SK Dražkovice

9

0

9

13

50

0

 

Stejnost bodů:

8

Borek "B"

NK Strašov

4 : 3

 

 

FK Přelouč

Jesenčany

NK Jaroslav

body

score

+/-

pořadí

FK Přelouč

 

1:6

4:3

2

7:9

-2

3

Jesenčany

6:1

 

3:4

2

9:5

4

1

NK Jaroslav

3:4

4:3

 

2

7:7

0

2

 

 

9

Benešovice "B"

NK Jaroslav

4 : 3

9

FK Přelouč

Borek "B"

7 : 0

9

NK Strašov

NK Libišany

4 : 3

9

Jesenčany

Čeperka

3 : 4

9

Nemošice "B"

SK Dražkovice

6 : 1

8

NK Jaroslav

SK Dražkovice

7 : 0

8

Čeperka

Nemošice "B"

5 : 2

8

NK Libišany

Jesenčany

2 : 5

8

Borek "B"

NK Strašov

4 : 3

8

Benešovice "B"

FK Přelouč

4 : 3

7

FK Přelouč

NK Jaroslav

4 : 3

7

NK Strašov

Benešovice "B"

1 : 6

7

Jesenčany

Borek "B"

5 : 2

7

Nemošice "B"

NK Libišany

6 : 1

7

SK Dražkovice

Čeperka

0 : 7

6

NK Jaroslav

Čeperka

3 : 4

6

NK Libišany

SK Dražkovice

4 : 3

6

Borek "B"

Nemošice "B"

2 : 5

6

Benešovice "B"

Jesenčany

5 : 2

6

FK Přelouč

NK Strašov

5 : 2

5

NK Strašov

NK Jaroslav

2 : 5

5

Jesenčany

FK Přelouč

6 : 1

5

Nemošice "B"

Benešovice "B"

2 : 5

5

SK Dražkovice

Borek "B"

3 : 4

5

Čeperka

NK Libišany

4 : 3

4

NK Jaroslav

NK Libišany

4 : 3

4

Borek "B"

Čeperka

2 : 5

4

Benešovice "B"

SK Dražkovice

6 : 1

4

FK Přelouč

Nemošice "B"

4 : 3

4

NK Strašov

Jesenčany

3 : 4

3

Jesenčany

NK Jaroslav

3 : 4

3

Nemošice "B"

NK Strašov

7 : 0

3

SK Dražkovice

FK Přelouč

0 : 7

3

Čeperka

Benešovice "B"

6 : 1

3

NK Libišany

Borek "B"

7 : 0

2

NK Jaroslav

Borek "B"

4 : 3

2

Benešovice "B"

NK Libišany

5 : 2

2

FK Přelouč

Čeperka

3 : 4

2

NK Strašov

SK Dražkovice

4 : 3

2

Jesenčany

Nemošice "B"

1 : 6

1

Nemošice "B"

NK Jaroslav

6 : 1

1

SK Dražkovice

Jesenčany

2 : 5

1

Čeperka

NK Strašov

6 : 1

1

NK Libišany

FK Přelouč

4 : 3

1

Borek "B"

Benešovice "B"

3 : 4