V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje průběžná tabulka:
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání
Po skončení základní části soutěže rozhoduje konečná tabulka.
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání
- ve stejném pořadí ze všech utkání
- los
Tabulka jarní části soutěže 28.06.2019
                             Utkání         Zápasové        
  družstvo       Celkem + -  body +   body - rozdíl    Body celkem
1. Kučerka - Hůrka B   9 8 1 39 24 15 16
2. Sokol Dolní Ředice   9 7 2 43 20 23 14
3. NK Libišany A   9 7 2 43 20 23 14
4. TJ Dynamo Pardubice B 9 5 4 30 33 -3 10
5. NC Němčice   9 5 4 28 35 -7 10
6. NTK Sokol Lázně Bohdaneč 9 3 6 25 38 -13 6
7. TJ Sokol Mnětice B   9 3 6 28 35 -7 6
8. TJ Sokol Čeperka   9 3 6 29 34 -5 6
9. NC ROTR Pardubice 9 3 6 29 34 -5 6
10. TJ Sokol Staré Jesenčany 9 1 8 21 42 -21 2
Stejnost bodů
3 NK Libišany A   Sokol Dolní Ředice   3 : 4  
2 NC Němčice   TJ Dynamo Pardubice B 0 : 7  
  Rotr Čeperka Mnětice Bohdaneč body pořadí
Rotr   3 : 4 2 : 5 4 : 3 2 4.
Čeperka 4 : 3   3 : 4 3 : 4 2 3.
Mnětice 5 : 2 4 : 3   3 : 4 4 2.
Bohdaneč 3 : 4 4 : 3 4 : 3   4 1.
Okres II. třída  
1 TJ Dynamo Pardubice B TJ Sokol Staré Jesenčany 5 : 2  
1 NK Libišany A NC Němčice 7 : 0
1 Kučerka - Hůrka B TJ Sokol Mnětice B 4 : 3
1 TJ Sokol Čeperka Sokol Dolní Ředice 3 : 4
1 NC ROTR Pardubice   NTK Sokol Lázně Bohdaneč 4 : 3  
2 TJ Sokol Staré Jesenčany NC ROTR Pardubice   1 : 6  
2 NTK Sokol Lázně Bohdaneč TJ Sokol Čeperka 4 : 3
2 Sokol Dolní Ředice Kučerka - Hůrka B 3 : 4
2 TJ Sokol Mnětice B NK Libišany A 5 : 2
2 NC Němčice   TJ Dynamo Pardubice B 0 : 7  
3 NC Němčice   TJ Sokol Staré Jesenčany 4 : 3  
3 TJ Dynamo Pardubice B TJ Sokol Mnětice B 4 : 3
3 NK Libišany A Sokol Dolní Ředice 3 : 4
3 Kučerka - Hůrka B NTK Sokol Lázně Bohdaneč 6 : 1
3 TJ Sokol Čeperka   NC ROTR Pardubice   4 : 3  
4 TJ Sokol Staré Jesenčany TJ Sokol Čeperka   2 : 5  
4 NC ROTR Pardubice Kučerka - Hůrka B 3 : 4
4 NTK Sokol Lázně Bohdaneč NK Libišany A 1 : 6
4 Sokol Dolní Ředice TJ Dynamo Pardubice B 5 : 2
4 TJ Sokol Mnětice B   NC Němčice   2 : 5  
5 TJ Sokol Mnětice B   TJ Sokol Staré Jesenčany 3 : 4  
5 NC Němčice Sokol Dolní Ředice 4 : 3
5 TJ Dynamo Pardubice B NTK Sokol Lázně Bohdaneč 4 : 3
5 NK Libišany A NC ROTR Pardubice 4 : 3
5 Kučerka - Hůrka B   TJ Sokol Čeperka   4 : 3  
6 TJ Sokol Staré Jesenčany Kučerka - Hůrka B   3 : 4  
6 TJ Sokol Čeperka NK Libišany A 2 : 5
6 NC ROTR Pardubice TJ Dynamo Pardubice B 6 : 1
6 NTK Sokol Lázně Bohdaneč NC Němčice 2 : 5
6 Sokol Dolní Ředice   TJ Sokol Mnětice B   7 : 0  
7 Sokol Dolní Ředice   TJ Sokol Staré Jesenčany 5 : 2  
7 TJ Sokol Mnětice B NTK Sokol Lázně Bohdaneč 3 : 4
7 NC Němčice NC ROTR Pardubice 5 : 2
7 TJ Dynamo Pardubice B TJ Sokol Čeperka 5 : 2
7 NK Libišany A   Kučerka - Hůrka B   4 : 3  
8 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Libišany A   2 : 5  
8 Kučerka - Hůrka B TJ Dynamo Pardubice B 5 : 2
8 TJ Sokol Čeperka NC Němčice 4 : 3
8 NC ROTR Pardubice TJ Sokol Mnětice B 2 : 5
8 NTK Sokol Lázně Bohdaneč Sokol Dolní Ředice   2 : 5  
9 NTK Sokol Lázně Bohdaneč TJ Sokol Staré Jesenčany 5 : 2  
9 Sokol Dolní Ředice NC ROTR Pardubice 7 : 0
9 TJ Sokol Mnětice B TJ Sokol Čeperka 4 : 3
9 NC Němčice Kučerka - Hůrka B 2 : 5
9 TJ Dynamo Pardubice B NK Libišany A   0 : 7  
1. ČF Kučerka - Hůrka B   TJ Sokol Čeperka   7 : 0 stav 1:0
1. ČF Sokol Dolní Ředice TJ Sokol Mnětice B 5 : 2 stav 1:0
1. ČF NK Libišany A NTK Sokol Lázně Bohdaneč 7 : 0 stav 1:0
1. ČF TJ Dynamo Pardubice B NC Němčice   3 : 4   stav 0:1
2. ČF TJ Sokol Čeperka Kučerka - Hůrka B 5 : 2 stav 1:1
2. ČF TJ Sokol Mnětice B Sokol Dolní Ředice 2 : 5 stav 2:0
2. ČF NTK Sokol Lázně Bohdaneč NK Libišany A 0 : 7 stav 2:0
2. ČF NC Němčice   TJ Dynamo Pardubice B 5 : 2   stav 2:0
3. ČF Kučerka - Hůrka B TJ Sokol Čeperka 4 : 3 stav 2:1
3. ČF Sokol Dolní Ředice TJ Sokol Mnětice B :
3. ČF NK Libišany A NTK Sokol Lázně Bohdaneč :
3. ČF TJ Dynamo Pardubice B NC Němčice     :    
1. SF Kučerka - Hůrka B NC Němčice :
1. SF Sokol Dolní Ředice   NK Libišany A     :    
5.-8. TJ Sokol Čeperka TJ Dynamo Pardubice B :
5.-8. TJ Sokol Mnětice B NTK Sokol Lázně Bohdaneč :
1. play-out NC ROTR Pardubice   TJ Sokol Staré Jesenčany   :    
2. SF NC Němčice Kučerka - Hůrka B :
2. SF NK Libišany A   Sokol Dolní Ředice     :    
5.-8. TJ Dynamo Pardubice B TJ Sokol Čeperka :
5.-8. NTK Sokol Lázně Bohdaneč TJ Sokol Mnětice B :
2. play-out TJ Sokol Staré Jesenčany NC ROTR Pardubice     :    
3. SF Kučerka - Hůrka B NC Němčice :
3. SF Sokol Dolní Ředice   NK Libišany A     :    
5. - 6. :
7. - 8. :
3. play-out NC ROTR Pardubice   TJ Sokol Staré Jesenčany   :    
3. místo               :    
5. - 6. :
7. - 8.   :  
finále               :