Po skončení nadstavbové části dělené soutěže o pořadí družstev rozhoduje konečná tabulka.

V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:

- vzájemné utkání v nadstavbové části soutěže

- vyšší počet zápasových bodů ze vzájemných utkání nadstavbové části v případě, že se jedná o 3 a více družstev

- rozdíl setů ze vzájemných utkání

- rozdíl míčů ze vzájemných utkání

- ve stejném pořadí ze všech utkání

- los

 

 

21.6.2017 8:25

 

 

 

 

Utkání

Zápasové

 

 

družstvo

celkem

+

-

body +

body -

Body celkem

1

TJ Dynamo Pardubice "A"

9

8

1

44

19

16

2

TJ Sokol Mnětice "A"

8

7

1

39

17

14

3

T.J. Sokol Holice "B"

8

7

1

39

17

14

4

Kučerka - Hůrka "A"

9

5

4

34

29

10

5

SK Nemošice "A"

9

4

5

36

27

8

6

TJ Spartak Slatiňany

9

4

5

28

35

8

7

SK Šamani Benešovice "A"

9

3

6

26

37

6

8

SKDH Trnová "A"

8

2

6

22

34

4

9

SK Borek "A"

8

2

6

13

43

4

10

NK Kladina

9

1

8

20

43

2

 

 

9

SKDH Trnová "A"

SK Šamani Benešovice "A"

5 : 2

9

SK Borek "A"

Kučerka - Hůrka "A"

4 : 3

9

SK Nemošice "A"

TJ Spartak Slatiňany

3 : 4

9

NK Kladina

TJ Dynamo Pardubice "A"

3 : 4

9

T.J. Sokol Holice "B"

TJ Sokol Mnětice "A"

odloženo

8

SK Šamani Benešovice "A"

TJ Sokol Mnětice "A"

2 : 5

8

TJ Dynamo Pardubice "A"

T.J. Sokol Holice "B"

3 : 4

8

TJ Spartak Slatiňany

NK Kladina

4 : 3

8

Kučerka - Hůrka "A"

SK Nemošice "A"

5 : 2

8

SKDH Trnová "A"

SK Borek "A"

odloženo

7

SK Borek "A"

SK Šamani Benešovice "A"

4 : 3

7

SK Nemošice "A"

SKDH Trnová "A"

4 : 3

7

NK Kladina

Kučerka - Hůrka "A"

1 : 6

7

T.J. Sokol Holice "B"

TJ Spartak Slatiňany

5 : 2

7

TJ Sokol Mnětice "A"

TJ Dynamo Pardubice "A"

3 : 4

6

SK Šamani Benešovice "A"

TJ Dynamo Pardubice "A"

3 : 4

6

TJ Spartak Slatiňany

TJ Sokol Mnětice "A"

2 : 5

6

Kučerka - Hůrka "A"

T.J. Sokol Holice "B"

4 : 3

6

SKDH Trnová "A"

NK Kladina

4 : 3

6

SK Borek "A"

SK Nemošice "A"

2 : 5

5

SK Nemošice "A"

SK Šamani Benešovice "A"

7 : 0

5

NK Kladina

SK Borek "A"

6 : 1

5

T.J. Sokol Holice "B"

SKDH Trnová "A"

5 : 2

5

TJ Sokol Mnětice "A"

Kučerka - Hůrka "A"

5 : 2

5

TJ Dynamo Pardubice "A"

TJ Spartak Slatiňany

7 : 0

4

SK Šamani Benešovice "A"

TJ Spartak Slatiňany

4 : 3

4

Kučerka - Hůrka "A"

TJ Dynamo Pardubice "A"

2 : 5

4

SKDH Trnová "A"

TJ Sokol Mnětice "A"

3 : 4

4

SK Borek "A"

T.J. Sokol Holice "B"

0 : 7

4

SK Nemošice "A"

NK Kladina

7 : 0

3

NK Kladina

SK Šamani Benešovice "A"

1 : 6

3

T.J. Sokol Holice "B"

SK Nemošice "A"

5 : 2

3

TJ Sokol Mnětice "A"

SK Borek "A"

7 : 0

3

TJ Dynamo Pardubice "A"

SKDH Trnová "A"

7 : 0

3

TJ Spartak Slatiňany

Kučerka - Hůrka "A"

2 : 5

2

SK Šamani Benešovice "A"

Kučerka - Hůrka "A"

4 : 3

2

SKDH Trnová "A"

TJ Spartak Slatiňany

2 : 5

2

SK Borek "A"

TJ Dynamo Pardubice "A"

1 : 6

2

SK Nemošice "A"

TJ Sokol Mnětice "A"

3 : 4

2

NK Kladina

T.J. Sokol Holice "B"

2 : 5

1

T.J. Sokol Holice "B"

SK Šamani Benešovice "A"

5 : 2

1

TJ Sokol Mnětice "A"

NK Kladina

6 : 1

1

TJ Dynamo Pardubice "A"

SK Nemošice "A"

4 : 3

1

TJ Spartak Slatiňany

SK Borek "A"

6 : 1

1

Kučerka - Hůrka "A"

SKDH Trnová "A"

4 : 3