10.03.2020
V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje průběžná tabulka:
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání
Po skončení základní části soutěže rozhoduje konečná tabulka.
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání
- ve stejném pořadí ze všech utkání
- los
Průběžná tabulka jarní části soutěže 10.03.2020
                             Utkání         Zápasové        
  družstvo       Celkem + -  body +   body - rozdíl    Body celkem
1. TJ Sokol Mnětice A   0 0 0 0 0 0 0
2. TJ Dynamo Pardubice A 0 0 0 0 0 0 0
3. SK Ostřešany A   0 0 0 0 0 0 0
4. PS HOME Star Dražkovice 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Libišany A   0 0 0 0 0 0 0
6. SK Šamani Benešovice A 0 0 0 0 0 0 0
7. TJ Spartak Sezemice 0 0 0 0 0 0 0
8. Kučerka - Hůrka A   0 0 0 0 0 0 0
9. SK Spartak Slatiňany 0 0 0 0 0 0 0
10. SKDH Trnová A   0 0 0 0 0 0 0
Okres I. třída  
1 TJ Sokol Mnětice A   NK Libišany A     :    
1 PS HOME Star Dražkovice SK Spartak Slatiňany :
1 SK Šamani Benešovice A SKDH Trnová A :
1 Kučerka - Hůrka A TJ Dynamo Pardubice A :
1 SK Ostřešany A   TJ Spartak Sezemice   :    
2 NK Libišany A   SK Ostřešany A     :    
2 TJ Spartak Sezemice Kučerka - Hůrka A :
2 TJ Dynamo Pardubice A SK Šamani Benešovice A :
2 SKDH Trnová A PS HOME Star Dražkovice :
2 SK Spartak Slatiňany TJ Sokol Mnětice A     :    
3 SK Spartak Slatiňany NK Libišany A     :    
3 TJ Sokol Mnětice A SKDH Trnová A :
3 PS HOME Star Dražkovice TJ Dynamo Pardubice A :
3 SK Šamani Benešovice A TJ Spartak Sezemice :
3 Kučerka - Hůrka A   SK Ostřešany A     :    
4 NK Libišany A   Kučerka - Hůrka A     :    
4 SK Ostřešany A SK Šamani Benešovice A :
4 TJ Spartak Sezemice PS HOME Star Dražkovice :
4 TJ Dynamo Pardubice A TJ Sokol Mnětice A :
4 SKDH Trnová A   SK Spartak Slatiňany   :    
5 SKDH Trnová A   NK Libišany A     :    
5 SK Spartak Slatiňany TJ Dynamo Pardubice A :
5 TJ Sokol Mnětice A TJ Spartak Sezemice :
5 PS HOME Star Dražkovice SK Ostřešany A :
5 SK Šamani Benešovice A Kučerka - Hůrka A     :    
6 NK Libišany A   SK Šamani Benešovice A   :    
6 Kučerka - Hůrka A PS HOME Star Dražkovice :
6 SK Ostřešany A TJ Sokol Mnětice A :
6 TJ Spartak Sezemice SK Spartak Slatiňany :
6 TJ Dynamo Pardubice A SKDH Trnová A     :    
7 TJ Dynamo Pardubice A NK Libišany A     :    
7 SKDH Trnová A TJ Spartak Sezemice :
7 SK Spartak Slatiňany SK Ostřešany A :
7 TJ Sokol Mnětice A Kučerka - Hůrka A :
7 PS HOME Star Dražkovice SK Šamani Benešovice A   :    
8 NK Libišany A   PS HOME Star Dražkovice   :    
8 SK Šamani Benešovice A TJ Sokol Mnětice A :
8 Kučerka - Hůrka A SK Spartak Slatiňany :
8 SK Ostřešany A SKDH Trnová A :
8 TJ Spartak Sezemice TJ Dynamo Pardubice A   :    
9 TJ Spartak Sezemice NK Libišany A     :    
9 TJ Dynamo Pardubice A SK Ostřešany A :
9 SKDH Trnová A Kučerka - Hůrka A :
9 SK Spartak Slatiňany SK Šamani Benešovice A :
9 TJ Sokol Mnětice A   PS HOME Star Dražkovice   :    
1. ČF               :  
1. ČF :
1. ČF :
1. ČF               :    
2. ČF :
2. ČF :
2. ČF :
2. ČF               :    
3. ČF :
3. ČF :
3. ČF :
3. ČF               :    
1. SF :
1. SF               :    
5.-8. :
5.-8. :
1. play-out               :    
2. SF :
2. SF               :    
5.-8. :
5.-8. :
2. play-out               :    
3. SF :
3. SF               :    
5. - 6. :
7. - 8. :
3. play-out               :    
3. místo               :    
5. - 6. :
7. - 8.   :  
finále               :