Aktuality
Okresní soutěže
1. liga Holice
BDL Holice
dor. B Holice
žáci st. Holice
žáci ml. Holice
Okres CR
Okres ÚO
Turnaje
Mapy hřišť
Fotogalerie týmů
Fotogalerie akcí
Video akcí
Zákl. dokumenty
Zápisy z utkání
Weby oddílů
Historie soutěží
Prodejny
Web ČNS
Nohejbal ZZZZ
Nohec magazín
Facebook nohec
Nohejbal.tv
TVCOM online
Kontakt
Fio banka účet

 
Toplist

Video z turnajů, soutěží dlouhodobých i jednorázových
Případné dotazy a připomínky pište správci webu


ZDE najdete všechna videa pro nohejbal Pardubice - rádi uvítáme i Vaše příspěvky. Jednotlivé klipy musí vyhovovat pravidlům YouTube. Videa od roku 2012 jsou v rozlišení 852x480 nebo 1280x720. V galerii jsou použité i odkazy na videa pořízená Michalem Němcem z Čáslavi, kterému touto cestou děkujeme za možnost sdílet tyto nahrávky.

2018 - Soutěže
- Okres 2. třída - 20. 5. 2018 - Bohdaneč x Kučerka B - 123567
- Okres 1. třída - 15. 5. 2018 - Holice x Kučerka A - 1234567
- 1. liga - 8. 5. 2018 - Holice x Přerov - 12345678
- Okres 2. třída - 3. 5. 2018 - Kučerka B x Němčice - 1234567
- Okres 1. třída - 1. 5. 2018 - Kučerka A x Ostřešany A - 1234567
- Okres 3. třída - 25. 4. 2018 - Strašov x Jesenčany - 1234567
- Okres 3. třída - 18. 4. 2018 - Nemošice x Ostřešany B - 12345
- Okres 1. třída - 17. 4. 2018 - Kučerka A x Benešovice A - 12345678
- BDL - 15. 4. 2018 - Holice x Přerov - 1234567
- BDL - 8. 4. 2018 - Zbečník x Holice - 1234567
- 1. liga - 30. 3. 2018 - Holice x Č. Budějovice A - 123456789

2017 - Soutěže
- 2. liga - 16. 9. 2017 - Holice x Vsetín B - 123456
- 2. liga - 3. 6. 2017 - Holice x Čelákovice - 123456
- 2. liga - 29. 4. 2017 - Holice x Žďár n. S. - 123456
- 2. liga - 22. 4. 2017 - Čelákovice B x Holice - 123456
- 2. liga - 15. 4. 2017 - Holice x Holubice - 123456
- BDL - 16. 4. 2017 - Holice x Zbečník - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 9. 2017 - Kučerka A x Nemošice A - 12345
- Okres 1. třída - 26. 9. 2017 - Dynamo A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 19. 9. 2017 - Kučerka A x Slatiňany - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 9. 2017 - Dynamo A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 5. 9. 2017 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 27. 6. 2017 - Holice x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 20. 6. 2017 - Kladina x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 18. 6. 2017 - Kučerka A x Nemošice A - 123a3b4567
- Okres 1. třída - 13. 6. 2017 - Borek A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 6. 2017 - Dynamo A x Holice - 123456
- Okres 1. třída - 23. 5. 2017 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 1. třída - 18. 5. 2017 - Mnětice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 16. 5. 2017 - Nemošice A x Benešovice A - 1245
- Okres 1. třída - 9. 5. 2017 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 2. 5. 2017 - Slatiňany x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 25. 4. 2017 - Nemošice A x Mnětice A - 12345
- Okres 1. třída - 18. 4. 2017 - Kučerka A x Trnová A - 1234567
- Okres 2. třída - 27. 9. 2017 - Bořice x Dynamo B - 1234567
- Okres 2. třída - 17. 9. 2017 - Ředice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 15. 6. 2017 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída - 1. 6. 2017 - Kučerka B x Trnová B - 1234567
- Okres 2. třída - 25. 5. 2017 - Rotr x Kučerka B - 123456
- Okres 2. třída - 18. 5. 2017 - Kučerka B x Dolní Ředice - 1234567
- Okres 2. třída - 11. 5. 2017 - Kučerka B x Klenovka - 1234567
- Okres 2. třída - 8. 5. 2017 - Dynamo B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 27. 4. 2017 - Kučerka B x Němčice - 123456

2017 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 7. 10. 2017 - Dynamo - Finále Dynamo B x Dynamo A,  2SF Dynamo B x Holice B,  1SF Dynamo A x Příšovice,  4ČF Dynamo B x Zbečník,  3ČF Holice B x Dynamo D,  2ČF Příšovice x SAM team,  1ČF Dynamo A x Dynamo C. 
- Turnaj Buldog CUP - 27. 5. 2017 - Topol - finále3. místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 14. 1. 2017 - Dynamo Pce - Finále Modřice-Harrachov,  3. místo Kladina-Mesit,  SF Kladina-Harrachov,  SF Modřice-Mesit,  ČF Kladina-Zbečník B,  ČF Modřice-Čakovice,  ČF Harrachov-Vsetín,  47 zápasů play-off a ve skupinách. 

2016 - Soutěže
- 2. liga - 11. 9. 2016 - Bělá x Dynín - 12345678
- 2. liga - 4. 6. 2016 - Bělá x Zbečník - 12345678
- 2. liga - 21. 5. 2016 - Bělá x Modřice B - 123456789
- 2. liga - 14. 5. 2016 - Bělá x Holubice - 123456789
- 2. liga - 7. 5. 2016 - Bělá x Vsetín B - 123456789
- 2. liga - 16. 4. 2016 - Zbečník x Bělá - 12345678
- BDL 1. finále - 9. 10. 2016 - Zbečník x Modřice - 123456
- BDL - 11. 9. 2016 - Bělá x Chabařovice - 1234567
- BDL - 1. 5. 2016 - Bělá x Zbečník - 1234567
- Okres 1. třída - 27. 9. 2016 - Trnová A x Kučerka A - 12345
- Okres 1. třída - 20. 9. 2016 - Slatiňany x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 13. 9. 2016 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 1. třída - 6. 9. 2016 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 6. 2016 - Borek A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 14. 6. 2016 - Kučerka A x Nemošice A - 1234567
- Okres 1. třída - 31. 5. 2016 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 24. 5. 2016 - Holice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 17. 5. 2016 - Němčice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 10. 5. 2016 - Kučerka A x Trnová A - 1234567
- Okres 1. třída - 3. 5. 2016 - Kladina x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 4. 2016 - Kučerka A x Slatiňany - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 4. 2016 - Dynamo A x Němčice A - 12345
- Okres 2. třída - 22. 9. 2016 - Kučerka B x Trnová B - 1234567
- Okres 2. třída - 15. 9. 2016 - Kučerka B x Rotr - 1234567
- Okres 2. třída - 1. 9. 2016 - Kučerka B x Nemošice B - 1234567
- Okres 2. třída - 23. 6. 2016 - Kučerka B x Bohdaneč - 123456
- Okres 2. třída - 26. 5. 2016 - Kučerka B x Němčice B - 1234567
- Okres 2. třída - 21. 4. 2016 - Kučerka B x Bořice - 23467
- Okres 3. třída - 1. 6. 2016 - Libišany x Ředice - 1234567
- OP dvojic - 22. 5. 2016 - finále3. místo1SF1SF1CTF2CTF3CTF

2016 - Turnaje
- Turnaj Otec a syn - 6. 8. 2016 - Bělá - finále3. místo20 zápasů ve skupinách, ČF a SF. 
- Akademické hry - 1. 7. 2016 - Pardubice - finále a 3. místo dvojice,  finále trojice,  3. místo trojice. 
- MČR mladší žáci trojice - 19. 6. 2016 - Lupenice - Finále Peklo-Stříbro,  3. místo Vsetín-Čelákovice,  SF Stříbro-Čelákovice,  SF Peklo-Vsetín,  ČF Stříbro-Modřice B,  ČF Vsetín-Modřice A,  ČF Peklo-Čakovice,  Exhibice
- Turnaj Veteráni - 4. 6. 2016 - Mnětice - Finále Slatiňany x Spoje Praha A,  3.místo Janci x Mnětice B.
- Turnaj Buldog CUP - 28. 5. 2016 - Topol - finále3. místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 9. 1. 2016 - Dynamo Pce - Finále Karlovy Vary-Č.Budějovice,  3. místo Modřice-Čakovice,  SF Karlovy Vary-Modřice,  SF Č.Budějovice-Čakovice,  ČF Modřice-Mn.Hradiště,  ČF Karlovy-Vary-Holice,  ČF Č.Budějovice-Č.Brod,  ČF Čakovice-Němčice,  43 zápasů ve skupinách a play-off. 

2015 - Soutěže
- 2. liga - 2. 5. 2015 - Bělá x Holubice - 12345678910
- 2. liga - 4. 4. 2015 - Zbečník x Bělá - 12345678910
- Okres 1. třída - 22. 9. 2015 - Mnětice A x Dynamo A - 123456
- Okres 1. třída - 15. 9. 2015 - Kučerka A x Trnová A - 1234567
- Okres 1. třída - 8. 9. 2015 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 30. 6. 2015 - Kučerka A x Kladina - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 6. 2015 - Kučerka A x Hůrka - 1234567
- Okres 1. třída - 16. 6. 2015 - Dynamo A x Mnětice A - 12345
- Okres 1. třída - 9. 6. 2015 - Kučerka A x Klenovka A - 1234567
- Okres 1. třída - 3. 6. 2015 - Jesenčany x Strašov - 123456
- Okres 1. třída - 2. 6. 2015 - Borek A x Kučerka A - 234567
- Okres 1. třída - 19. 5. 2015 - Dynamo A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 5. 2015 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 5. 5. 2015 - Holice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 3. 5. 2015 - Kučerka A x Slatiňany - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 4. 2015 - Trnová A x Kučerka A - 1234567
- Okres 2. třída - 25. 6. 2015 - Němčice A x Benešovice A - 1234567
- Okres 2. třída - 7. 5. 2015 - Kučerka B x Benešovice A - 123567
- Okres 2. třída - 23. 4. 2015 - Kučerka B x Mnětice B - 1234567

2015 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 3. 10. 2015 - Dynamo - Finále Holice x Žďár,  3.místo Rosice x R-team,  10 zápasů play-off. 
- Turnaj Otec a syn - 1. 8. 2015 - Bělá - finále3. místo10 zápasů ve skupinách, ČF a SF. 
- Turnaj Veteráni - 6. 6. 2015 - Mnětice - Finále Janci x Mnětice A,  3.místo Chrudim x Mnětice B,  2SF1SF4ČF3ČF2ČF1ČF
- Turnaj Buldoc CUP - 30. 5. 2015 - Topol - finále3. místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 10. 1. 2015 - Dynamo Pce - Finále Brno-Holice,  3. místo Č.Brod-Čelákovice,  SF Holice-Čelákovice,  SF Brno-Č.Brod,  ČF Čelákovice-Modřice,  ČF Holice-Radotín,  ČF Brno-Žďár n. S.,  ČF Č.Brod-Č.Budějovice,  35 zápasů ve skupinách a play-off. 

2014 - Soutěže
- 2. liga - 28. 6. 2014 - Bělá x Orlová - 12345678910
- 2. liga - 10. 5. 2014 - Bělá x Holubice - 12345678910
- 2. liga - 5. 4. 2014 - Vrdy x Bělá - 12345678910
- Okres 1. třída - 15. 9. 2014 - Holice x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 22. 6. 2014 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 19. 6. 2014 - Kučerka A x Kladina - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 6. 2014 - Kučerka A x Klenovka A - 1234567
- Okres 1. třída - 20. 5. 2014 - Dynamo A x Holice - 123456
- Okres 1. třída - 6. 5. 2014 - Holice x Kučerka A - 1234567
- Okres 2. třída - 4. 9. 2014 - Kučerka B x Rotr A - 1234567
- Okres 2. třída - 4. 5. 2014 - Kučerka B x Ředice A - 1234567
- Okres 3. třída - 10. 9. 2014 - Němčice x Bořice - 123456 . 
- Okres 3. třída - 23. 4. 2014 - Dynamo B x Ředice B - 12345
- Okres 3. třída - 16. 4. 2014 - Jesenčany x Bořice - 12345

2014 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 4. 10. 2014 - Dynamo - Finále Holice x Žamberk,  3.místo Pacov x Mladé Buky,  2SF1SF4ČF3ČF2ČF1ČF
- Turnaj Otec a syn - 2. 8. 2014 - Bělá - finále3. místo11 zápasů ve skupinách. 
- Turnaj Hůrecký rohlík - 26. 7. 2014 - Dynamo - Finále Dynamo x Mnětice,  3.místo Borek x Hůrka,  2SF1SF4ČF3ČF2ČF1ČF
- Turnaj Veteráni - 7. 6. 2014 - Mnětice - Finále Slatiňany-Janci. 
- Turnaj Holická smeč - 8. 2. 2014 - Holice - Finále Plazy-Havl. Brod,  3. místo Chotěboř-Mladé Buky. 
- Turnaj Pardubice OPEN - 11. 1. 2014 - Dynamo Pce - Finále Modřice-Orlová,  3. místo Vavřinec-Bělá,  SF Orlová-Bělá,  SF Modřice-Vavřinec,  ČF Bělá-Vrdy,  ČF Modřice-Start,  ČF Vavřinec-Budějovice,  17 zápasů ve skupinách a play-off. 

2013 - Soutěže
- 1. liga - 19. 10. 2013 - Bělá x Janovice - 123456789
- 1. liga - 28. 9. 2013 - Bělá x Modřice B - 12345
- 1. liga - 11. 5. 2013 - Bělá x Modřice B - 123456
- Okres 1. tř - 29. 9. 2013 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. tř - 24. 9. 2013 - Dynamo x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. tř - 18. 6. 2013 - Kučerka A x Dynamo - 123456
- Okres 1. tř - 4. 6. 2013 - Kučerka A x Slatiňany - 12
- Okres 1. tř - 12. 5. 2013 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 1. tř - 30. 4. 2013 - Kučerka A x Trnová A - 12345
- Okres 2. tř - 6. 6. 2013 - Kučerka B x Trnová B - 12345
- Okres 2. tř - 9. 5. 2013 - Kučerka B x Ředice A - 1234567
- Okres 2. tř - 2. 5. 2013 - Kučerka B x Borek A - 123456
- Okres 3. tř - 11. 9. 2013 - Pasaňéro x Benešovice - 12345
- Okresní přebor trojic - 18. 5. 2013 - Dražkovice - Finále Dražkovice x Dynamo, 
3.místo Nemošice x Mnětice,  2SF1SF4ČF2ČF

2013 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 5. 10. 2013 - Dynamo - Finále Plazy x Tábor,  3.místo Peklo x Dražkovice,  2SF1SF4ČF3ČF1ČF, 2ČF
- Turnaj Otec a syn - 3. 8. 2013 - Bělá - 10 zápasů ve skupinách. 
- Turnaj Hůrecký rohlík - 27. 7. 2013 - Kučerka - finále3. místo2SF1SF
- Turnaj Veteráni - 8. 6. 2013 - Mnětice - Finále Janci-Slatiňany,  11 zápasů ve skupině. 
- Turnaj Pardubice OPEN - 5. 1. 2013 - Dynamo Pce - vyhlašování vítězůFinále Modřice-Čakovice,  3. místo Holice-Šacung,  SF Modřice-Šacung,  SF Čakovice-Holice,  ČF Čakovice-Bělá,  ČF Holice-D.Radechová,  ČF Modřice-K.Vary,  ČF Šacung-Čelákovice,  19 zápasů ve skupinách a play-off. 

2012 - Soutěže
- 1. liga muži - 15. 9. 2012 - Bělá x Aš - 123456klip
- 1. liga muži - 28. 4. 2012 - Bělá x Č. Budějovice - 12345678
- Okres 1. tř - 25. 9. 2012 - Dynamo x Němčice - 12345
- Okres 1. tř - 5. 6. 2012 - Dynamo x Trnová A - 1234567
- Okres 1. tř - 15. 5. 2012 - Němčice x Mnětice A - 1234567
- Okres 2. tř - 27. 9. 2012 - Kučerka A x Rotr A - 123456
- Okres 2. tř - 20. 9. 2012 - Kučerka A x Hůrka - 1234567
- Okres 2. tř - 6. 9. 2012 - Kučerka A x Bohdaneč - 1234567
- Okres 2. tř - 7. 6. 2012 - Rotr A x Kučerka A - 1234567
- Okres 2. tř - 31. 5. 2012 - Kučerka A x Trnová B - 1234567
- Okres 2. tř - 13. 5. 2012 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 2. tř - 26. 4. 2012 - Kučerka A x K. hora - 1234567
- Okres 3. tř - 9. 9. 2012 - Kučerka B x Borek B - 1234567
- Okres 3. tř - 27. 6. 2012 - Kučerka B x Benešovice - 1234567
- Okres 3. tř - 13. 6. 2012 - Kučerka B x NC Ředice - 1234567
- Okres 3. tř - 23. 5. 2012 - Kučerka B x Pasaňéro - 1234567
- Okres 3. tř - 20. 5. 2012 - Sokol Ředice x Kučerka B - 1234567
- Okres 3. tř - 9. 5. 2012 - Kučerka B x Klenovka B - 1234567
- Okres 3. tř - 25. 4. 2012 - Kučerka B x St. Jesenčany - 1234567
- Okresní přebor dvojic - 19. 5. 2012 - Holice - Finále Kučerka-Trnová B.  
- Setkání nohejbalistů - 21. 4. 2012 - Pardubice - Setkání

2012 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 6. 10. 2012 - Dynamo - Finále Holice x V+2,  3.místo Žerno x Lezník,  2SF1SF3ČF1ČF8OSF6OSF4OSFvyhlašování vítězů. 
- Turnaj Hůrecký rohlík - 28. 7. 2012 - Kučerka - finále3. místo5. místo2SF1SF
- Turnaj trojic - 21. 7. 2012 - Bělá - šoty ze zápasů. 
- Turnaj Veteráni - 9. 6. 2012 - Mnětice - finále3. místo2SF1SFskupiny
- Turnaj Pardubice OPEN - 7. 1. 2012 - Dynamo Pce - vyhlašování vítězůFinále K.Vary-Holice,  3. místo Čelákovice-Konojedy,  SF K. Vary-Konojedy,  SF Holice-Čelákovice,  ČF Konojedy-Chotěboř,  ČF K. Vary-Modřice,  ČF Čelákovice-Nymburk,  17 zápasů ve skupinách a play-off. 

2011 - Soutěže
- 1. liga muži - 17. 9. 2011 - Bělá x Zruč - 12345678
- 1. liga muži - 11. 6. 2011 - Bělá x Plzeň - 12345678klip
- 1. liga muži - 16. 4. 2011 - Bělá x Janovice - 12345678
- Okres 1. tř - 31. 5. 2011 - Dražkovice "A" x Dynamo "A" - 1234567Best
- Okres 1. tř - 24. 5. 2011 - Trnová "A" x Borek "A" - 1234567
- Okres 2. tř - 22. 9. 2011 - Bohdaneč x Kučerka - 1234567
- Okres 2. tř - 18. 9. 2011 - Kučerka x Holice - 1234567
- Okres 2. tř - 16. 6. 2011 - Kučerka x Kunětická hora - 1234567
- Okres 2. tř -   2. 6. 2011 - Kučerka x Klenovka "A" - 1234567
- Okres 2. tř - 12. 5. 2011 - Kučerka x Rotr "A" - 123456.
- Okres 2. tř -   5. 5. 2011 - Němčice x Kučerka - 1234567.
- Okres 2. tř - 28. 4. 2011 - Kučerka x Mnětice "B" - 123.
- Okres 2. tř - 14. 4. 2011 - Kučerka x Bohdaneč - 124567.
- Okres 3. tř - 19. 6. 2011 - Hůrka x Nemošice - 12345
- Okresní přebor trojic - 28. 5. 2011 - Mnětice - Vyhlašování vítězů,  Finále Mnětice "B"-Dynamo,  3. místo Dražkovice-Kučerka,  SF Dynamo-Kučerka,  ČF Trnová-Kučerka,  ČF Dražkovice x Mnětice "A",  ČF Mnětice "B" x Mnětice "C",  Úvod do OP3. 

2011 - Turnaje
- Turnaj Holická smeč - 20. 11. 2011 - Holice - Finále Kýbl x Maturanti,  3. místo Přerov x Holice,  SF Maturanti x Holice,  SF Kýbl x Přerov,  ČF Kýbl x Superb,  ČF Holice x Něco,  OSF Peklo C x Bělá B,  OSF Kýbl x Pupáci,  OSF Zruč-Senec x D. Krupá. 
- Turnaj Zlatá husa - 8. 10. 2011 - Dynamo - Finále Manekýni x Maleč,  SF Manekýni x Dynamo,  ČF Vrdy x Chotěboř,  ČF Merida B x Dynamo,  ČF Maleč x Nymburk,  OSF Merida A x Chotěboř,  OSF Merida B x Tukánci,  OSF Maleč x Mnětice,  skupiny 1skupiny 2nástup a déšť. 
- Turnaj trojic - 27. 8. 2011 - Dražkovice - Finále3. místo2SF1SFČFSkupiny
- Turnaj trojic - 9. 7. 2011 - Bělá - nástup a šoty ze zápasů, 
- Turnaj Veteráni 45+ - 25. 6. 2011 - Mnětice - nástup a šoty ze zápasů,  finálevyhlašování vítězů.
- Turnaj trojic - 7. 5. 2011 - Mnětice - 1.
- Turnaj trojic - 30. 4. 2011 - Dražkovice - 123
- Turnaj Pardubice OPEN - 8. 1. 2011 - Dynamo Pce - vyhlašování vítězůFinále K.Vary-Modřice,  SF Modřice-Semily,  SF K.Vary-Maleč,  ČF K.Vary-Dynamo,  19 zápasů ve skupinách a play-off. 

2010 - Soutěže
- 1. liga muži - 17. 4. 2010 - Bělá x Solidarita - 1234567.
- Okres 1. tř - 21. 9. 2010 - Němčice "A" x Dynamo "A" - 123.
- Okres 2. tř - 29. 4. 2010 - Kučerka x Rotr "A" - 1234567.

2010 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 9. 10. 2010 - Dynamo Pce - nástupMnětice-ČeperkaSAM-MalečNáchod-Havl. BrodMnětice-TáborSAM-Dynamofinálevyhlašování vítězů


.