Termínový kalendář - Nohejbal Pardubice  2023
1 .třída - 10 družstev  - duben-červen - úterý od 17.00 hodin / neděle od 15 hodin
srpen-září od 16.30 hodin, neděle od 15 hodin
   
1. třída základní část play-off 1.čtvrtfinále 1-8 20. 6. úterý
1. kolo 18. 4. úterý     2-7 20. 6. 
2. 25. 4.     3-6 20. 6. 
3. 2. 5.     4-5 20. 6. 
4. 9. 5.   2.čtvrtfinále 8-1 27. 6. úterý
5. 16. 5.     7-2 27. 6. 
6. 23. 5.   6-3 27. 6. 
7. 30. 5.     5-4 27. 6. 
8. 6. 6. případné 3.čtvrtfinále 1-8 28. 6. středa
9. 13. 6.     2-7 28. 6. středa
náhradní 18. 6. neděle     3-6 28. 6. středa
Poslední termín odeslání zápisů - do 18. 6. (pak kontumace)   4-5 28. 6. středa
  náhradní termín     27. 8. neděle
             
play-off 1. semifinále X - Y 29. 8. úterý
  2. semifinále Y - X 5. 9. úterý
případné 3. semifinále X - Y 12. 9. úterý
náhradní termín     17. 9. neděle
     
o 3. místo poražení semifinalisté na jeden zápas X - Y 19. 9. úterý
  Finále na jeden zápas X - Y 23. 9. sobota 15:00
  náhradní termín   24. 9. neděle
   
play-out o 5. - 8. místo poražení čtvrtfinalisté na dva zápasy
  1. zápas X - Y 29. 8. úterý
  2. zápas Y - X 5. 9. úterý  
vítěz o 5. - 6. místo na dva zápasy      
  1. zápas X - Y 12. 9. úterý  
2. zápas Y - X 19. 9. úterý
poražený o 7. - 8. místo na dva zápasy
1. zápas X - Y 12. 9. úterý
2. zápas Y - X 19. 9. úterý
     
play-out o 9. - 10. místo na dva vítězné zápasy
  1. zápas 9-10 29. 8. úterý
  2. zápas 10-9 5. 9. úterý
případný 3. zápas 9-10 12. 9. úterý  
fluktuace
Fluktuant může odehrát max. 9 utkání ze všech utkání příslušného ročníku
2 .třída - 10 družstev  - duben-červen - čtvrtek od 17.00 hodin / neděle od 15 hodin
srpen-září od 16.30 hodin, neděle od 15 hodin
   
2.třída základní část play-off 1.čtvrtfinále 1-8 22. 6. čtvrtek
1. kolo 20. 4. čtvrtek     2-7 22. 6. 
2. 27. 4.     3-6 22. 6. 
3. 4. 5.     4-5 22. 6. 
4. 11. 5.   2.čtvrtfinále 8-1 29. 6. čtvrtek
5. 18. 5.     7-2 29. 6. 
6. 25. 5.   6-3 29. 6. 
7. 1. 6.     5-4 29. 6. 
8. 8. 6. případné 3.čtvrtfinále 1-8 27. 8. neděle
9. 15. 6.     2-7 27. 8. neděle
náhradní 18. 6. neděle     3-6 27. 8. neděle
Poslední termín odeslání zápisů - do 18. 6. (pak kontumace)   4-5 27. 8. neděle
  náhradní termín     28. 8. pondělí
             
play-off 1. semifinále X - Y 31. 8. čtvrtek
  2. semifinále Y - X 7. 9. čtvrtek
případné 3. semifinále X - Y 14. 9. čtvrtek
náhradní termín     17. 9. neděle
     
o 3. místo poražení semifinalisté na jeden zápas X - Y 21. 9. čtvrtek
  Finále na jeden zápas X - Y 23. 9. sobota 10:00
  náhradní termín   24. 9. neděle
   
play-out o 5. - 8. místo poražení čtvrtfinalisté na dva zápasy
  1. zápas X - Y 31. 8. čtvrtek
  2. zápas Y - X 7. 9. čtvrtek  
vítěz o 5. - 6. místo na dva zápasy      
  1. zápas X - Y 14. 9. čtvrtek  
2. zápas Y - X 21. 9. čtvrtek
poražený o 7. - 8. místo na dva zápasy
1. zápas X - Y 14. 9. čtvrtek
2. zápas Y - X 21. 9. čtvrtek
     
play-out o 9. - 10. místo na dva vítězné zápasy 
  1. zápas 9-10 31. 8. čtvrtek
  2. zápas 10-9 7. 9. čtvrtek
případný 3. zápas 9-10 14. 9. čtvrtek  
fluktuace
Fluktuant může odehrát max. 9 utkání ze všech utkání příslušného ročníku
3. třída - 7  družstev - středa od 17.00 hodin / neděle od 15 hodin
srpen-září od 16.30 hodin / neděle od 15 hodin
základní část 2kolově (play-off se nehraje)
1. kolo 19. 4. středa
2. 26. 4.
3. 3. 5.
4. 10. 5.
5. 17. 5.
6. 24. 5.
7. 31. 5.
8. kolo 7. 6.
9. 14. 6.
10. 21. 6.  
11. 28. 6.
12. 30. 8.
13. 6. 9.
14. 13. 9.
náhradní 17. 9. neděle
Poslední termín odeslání zápisů - do 17. 9. (pak kontumace)