Ohlášené přestupy a hostování 2019, přípisy na soupisky
Datum  Příjmení Jméno Rok Mateřský oddíl Fluktuace Hostování Přestup / hostování do požadovaná změna
1 16.2.2019 Dušek Jakub 1994 NC Bořice     NK Topol přestup  
2 16.2.2019 Šrejma Vladislav 1988 NC Bořice     NK Topol přestup  
3 16.2.2019 Kubový Tomáš 1982 TJ Dynamo Pardubice     NK Topol přestup  
4 16.2.2019 Bursa Jaroslav 1971 TJ Spartak Slatiňany     NK Topol přestup  
5 16.2.2019 Gregor Martin 1973 TJ Spartak Slatiňany     NK Topol přestup  
6 16.2.2019 Kratochvíl Miloš 1978 TJ Spartak Slatiňany     NK Topol přestup  
7 16.2.2019 Řídký Michal 1992 TJ Spartak Slatiňany     NK Topol přestup  
8 16.2.2019 Švadlenka Jan 1986 TJ Spartak Slatiňany     NK Topol přestup  
9 16.2.2019 Ulrich Radek 1983 TJ Spartak Slatiňany     NK Topol přestup  
10 20.2.2019 Skuček Jan 1984 TJ Dynamo Pardubice     SKDH Trnová přestup  
11 21.2.2019 Kapitola Jiří 1980 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup  
12 21.2.2019 Lakomčík Lukáš 1987 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup  
13 21.2.2019 Mareš Radim 1976 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup  
14 21.2.2019 Němec Tomáš 1990 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup
15 21.2.2019 Paďour Lukáš 1982 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup
16 21.2.2019 Remeš Michal 1972 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup
17 21.2.2019 Šmeral Petr 1975 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup
18 21.2.2019 Urbánek Martin 1977 TJ Dynamo Pardubice     T.J. Sokol Holice B přestup
19 29.2.2019 Zadrobílek Jan 1978 NK Libišany     T.J. Sokol Mnětice přestup
20 23.2.2019 Soukal Jiří 1984 NK Libišany     TJ Dynamo Pardubice přestup
21 25.2.2019 Kleander Robin 1996 TJ Sokol Staré Jesenčany     TJ Dynamo Pardubice přestup
22 25.2.2019 Tomiška Radim 1984 SK Ostřešany B     TJ Sokol Staré Jesenčany přestup
23 15.2.2019 Izák Roman 1982 SK Borek     TJ Spartak Sezemice přestup
24 13.2.2019 Hoffmann Jaroslav 1984 T.J. Sokol Holice     TJ Spartak Sezemice přestup
25 10.1.2019 Halamka Roman 1995 T.J. Sokol Holice   hostování NC Bořice  
26 10.1.2019 Hojka Pavel 1968 T.J. Sokol Holice   hostování NC Bořice  
27 10.1.2019 Janata Michal 1989 T.J. Sokol Holice   hostování NC Bořice  
28 10.1.2019 Nastoupil Adam 1999 T.J. Sokol Holice   hostování NC Bořice  
29 10.1.2019 Sochůrek Tomáš 2002 T.J. Sokol Holice   hostování NC Bořice  
30 10.1.2019 Vlk Václav 1970 T.J. Sokol Holice   hostování NC Bořice  
31 10.1.2019 Vlk Václav 2001 T.J. Sokol Holice   hostování NC Bořice  
32 11.2.2019 Horčička Filip 1999 T.J. Sokol Holice   hostování NK Libišany  
33 25.2.2019 Kalousek Daniel 1999 TJ Dynamo Pardubice   hostování TJ Sokol Staré Jesenčany  
34 28.3.2019 Líbal Marek 1991       Kučerka-Hůrka B dopsání na soupisku
35 9.4.2019 Pilský Jan 1991       NK Voleč dopsání na soupisku
36 9.4.2019 Sirůček Václav 1998       NK Voleč dopsání na soupisku
37 11.4.2019 Polák David 2000       Kučerka-Hůrka A dopsání na soupisku
38 16.4.2019 Prudič Radek 1987 TJ Dynamo Pardubice       fluktuace do "A"
39 17.4.2019 Doležal Miroslav 1962       NK Klondajk Klenovka dopsání na soupisku
40 17.4.2019 Votava Jan 1974       NC Rotr dopsání na soupisku
41 17.4.2019 Kabeláč Jan 1979       SKDH Trnová B dopsání na soupisku
42 24.4.2019 Vohradník Vít 2002 T.J. Sokol Holice   hostování SK Borek  
43 30.4.2019 Rossendorf Radim 1980       NK Libišany B dopsání na soupisku
44 6.5.2019 Hezina Petr 1974 TJ Dynamo Pardubice       fluktuace do "A"
45 13.5.2019 Pechar Jiří 1990       NK Libišany A dopsání na soupisku
46 22.5.2019 Volejník Jan 1976       NK Klondajk Klenovka dopsání na soupisku
47 24.5.2019 Kučera Martin 1977       TJ Sokol Staré Jesenčany dopsání na soupisku
48 28.5.2019 Košťál Lukáš 1985       Kučerka-Hůrka B dopsání na soupisku
49 3.6.2019 Roušar Břetislav 1990       NK Klondajk Klenovka dopsání na soupisku
50 3.6.2019 Kop Pavel 1988       SK Ostřešany A dopsání na soupisku
51 5.6.2019 Hlaváč Filip 1994       NK Libišany B dopsání na soupisku
52 5.6.2019 Ersepke Milan 1977       NK Libišany B dopsání na soupisku
53 6.6.2019 Lokaj Jaroslav 1960       T.J. Sokol Mnětice B dopsání na soupisku
54 10.6.2019 Borovička Karel 1978       NC Rotr dopsání na soupisku